Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes ellenőrizni a vércukrom?

Érdemes ellenőrizni a vércukrom?

Figyelt kérdés

Többen mondták nekem hogy ellenőriznem kéne a vércukromat mert volt már emelkedett értékem akkor az orvos azt mondta hogy erre oda kell figyelni De még nem komoly ne ijedjek meg.

Viszont nagyon elgondolkoztam hogy érdemes e ellenőriztetni a cukromat ugyanis így tünetmentes vagyok és még hosszú ideig tünet mentes lehet az ember. Addig nincs betegségtudat nincs diéta nincs állandó orvosi vizsgálat és még sorolhatnám, ami egy kónikus betegséggel együtt jár állítólag előbb utóbb minden betegnél kialakulnak a kellemetlen szövődmények. Most melyik a jobb 10 - 15 év mulva felfedezik a cukorbetegséget szövődményekkel viszont addig volt 15 év nyugodt évem vagy most felfedezik és esetleg 30 év múlva jönnek elő ugyanezek a szövődmények a kezelés miatt viszont addig ez a fajta betegségtudat állandó vizsgálatokat diéta stb meglesz így egy rosszabb életminőség lesz addig..


2018. dec. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van. Micsoda okos taktika.
2018. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 én értelmes válaszokat várok és nem gúnyolódás...
2018. dec. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!