Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire lehet komolyan venni...

Mennyire lehet komolyan venni Budai Éva videóit és írásait a cukorbetegség ügyében?

Figyelt kérdés

Férjem keresgélt a youtube-on és így talált rá, de nem érzem megbízhatónak, viszont nem vagyok szakértő!

Én az orvosokban hiszek, mint laikus, akik több évig ezt a területet tanulták és szerintem kizárt, hogy jön valaki, akinek nem ez a végzettsége és hirtelen megváltja a 2es diabetes betegeinek világát.

De mondom, semmi kompetenciám nincs hozzá, ez csak egy vélemény tőlem, bárkit szívesen meghallgatok. Köszönöm a válaszokat.


2018. dec. 10. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Most rákeresek, eddig nem hallottam róla. Viszont egy biztos: az "orvostudománynak" fogalma nincs arról, hogy miért alakul ki a II. típusú cukorbetegség. Csak konstatálják és a kapcsolódó laborértékekkel próbálják alátámasztani a nem ismert kiváltó okot (metabolikus szindroma).
2018. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig elég egyértelmű, hogy a rossz étkezés az első kiváltó ok. Ezt az orvosok is tudják. Ezért kell visszább fogni a zsíros, cukros, egészségtelen kajákat. Férjemnél ez például csökkenést okozott, mert bevezettük nála a zöldséget ezerrel, kivettük a kenyeret, végre nem iszik káros üdítőt, se chipset és ilyeneket. Csak hogy Budai Éva állít olyat, ami teljesen ellentmondásos az orvosi véleménnyel kapcsolatban, ilyen pl a banán.
2018. dec. 10. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit állít de biztos hogy az igazat! 17 es cukrom volt és elmúlt tehát van megoldás ezt magamról tudom.De nem az orvosok és a kőolajból főzött gyógyszerek segítségével jöttem helyre
2018. dec. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem kapok hasznos kommentet. :(

Nem tudod mit állít de biztos igaza van...

2018. dec. 12. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!