Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt, hogy nem írt ki az...

Volt, hogy nem írt ki az orvos kokor beteg voltál vagy kitalálta, hogy szimulálsz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem voltam lógos. 26 éve ismerem a háziorvosom, gyerekkorom óta, igaz akkor még nem ő volt az orvosom, de helyettesítésnél sokszor megfordultam nála is. Csak akkor mentem orvoshoz, ha már nagyon beteg voltam és suliba sem tudtam menni, akkor kiírt mindig. Most már dolgozok, szó nélkül kiírt táppénzre is, mert tudja hogy nem vagyok lógos, és most is suli miatt kellett hiányoznom a munkából
2018. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem lógtam soha, sőt...


Mégis gyanusítgatott, ugyanis volt egy félév, mikor a tesóm ovis lett és kb. mindig beteg voltam, meggyanusított folyton... Meg utált és irigyeltek a magánéletben.

2018. dec. 10. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Így hétfői napokon eléggé megnő ennek az esélye.
2018. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!