Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap beteg lettem (torokfájá...

Cicumicaa kérdése:

Tegnap beteg lettem (torokfájás, rekedtseg), ma megyek be az orvoshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
viszont az ellenőrzőm az osztályfőnököm beszedte így abba nem tudok igazolást kérni. De az orvosi rendelő ajtajára ki van írva hogy ellenőrzőbe adnak csak igazolást, igy akkor nem is adnak csak esetleg irnak ki gyógyszert nekem, vagy ilyenkor mi lesz?

2018. dec. 10. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

De az orvosi rendelő ajtajára ki van írva hogy ellenőrzőbe adnak csak igazolást,


Aha aha aha

2018. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En volt mikor ellenorzo nelkul mentem amikor a felevi miatt az osztalyfonokomnel volt. Csak aznapra kaptam igazolast es mondtak hogy nem irnak ki mert akkor igy barki tudna ligni egy hetig. Bar az en dokim egy se..fej, lehet hogy a tied ki fog irni ha szeretned foleg ha ilyen beteg vagy.
2018. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Logni*
2018. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne nálam fotó, megmutatnám, de ki van írva. Múltkor amikor mentem, még két öregember viccelődött is hogy hoztál e ellenőrzőt. Nem ertem mi olyan hihetetlen ebbe :/
2018. dec. 10. 08:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ☺️
2018. dec. 10. 08:58
 6/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is ki van írva, de ha nincs ott át ellenőrző, akkor papír alapút adnak.
2018. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd be valamelyik szülődet az ellenőrződért, és az orvos utólag leigazolja.
2018. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!