Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a hasam...

Mitől fájhat ennyire a hasam és a gyomrom?

Figyelt kérdés
Már kb. egy éve megszokottá vált nálam a reggeli émelygés, hasfájás, de nem volt annyira vészes hogy zavarjon felkelés után fél órával elmúlt. Azóta is van az, hogy iszonyatosan fáradt, álmosnak érzem magam egész nap. Orvos csináltatott vérvételt, kikérdezett, majd arra jutott hogy stressz, menjek pszichológushoz. Ő nem küld el semmilyen kivizsgálásra. Elmentem pszichológushoz, illetve pszichiáterhez is. Felírt nekem egy antidepresszánst, amit már 5 hete használok szorongásra és pánikbetegségre (még semmit nem használt) és 0,5 mg Frontint, amiből napi 3-4 szemet szedek. A kettő szedésének megkezdésekor a hasproblémáim elmúltak, mellékhatások nem voltak. Kb. másfél hete ülve hirtelen nagyon erős görcs hasított a gyomromba, nagyon izzadtam, hányingerem volt, majdnem sírtam annyira fájt, beszedtem Advil Ultra-t, mire elmúlt, este ugyanez, hajnalba a hasam is elkezdett fájni, gázos lett, fel volt puffadva. Nyomogatásra a bordám alatt fájt középen, köldök körül és a köldök alatt végig. Másnap ugyanez történt. Eközben a székletem normális volt, viszont naponta 2-3x is volt. Pár napig fájt a gyomrom és a hasam is nyomásra. Most nem fáj tapintásra, viszont érzem hogy fáj, gázos a hasam és folyamatosan vécézhetnékem van. Nem vagyok lisztérzékeny, sem laktózérzékeny. Azóta igyekeztem turmixokat készíteni így bevinni sok rostot, de attól még rosszabbul éreztem magam. Étvágyam sem igazán van.

2018. dec. 10. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyomortukrozes


Vagy a szorongás okozza, izgulas, idegeskedés

2018. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyomorfekélytől simán.
2018. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyomorfekelytol szerintem nem fajhat alul is a hasam. Ma a hasam fajt csak a koldokom alatt. Nekem annyival letudta a haziorvos hogy IBS foleg hogy sokszor tapintasra nem faj illetve nemcsak a gyomrom faj hanem a hasam is. Azt mondta hogy o nem kuld el semmilyen vizsgalatra.
2018. dec. 11. 12:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Hasi uh-n kiderült, hogy maroknyi kis epekő okozta a problémát.
2019. jan. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!