Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Ég a gyomrom,...

Mi bajom lehet? Ég a gyomrom, sokat böfögök, edzés (kondizás) közben fokozódik? Fáadtnak érzem magam, a fejemet nehéznek érzem, nem fáj csak mintha érezném ahog, kering benne a vér. Ráadásul van egy góc is a fogamban.

Figyelt kérdés
Év elején voltam minden ok nélkül fáradt, hőemelkedésem volt, nehezen kaptam levegőt de a vérképem tökéletes volt, és abból azóta se mutatnak ki semmit. Góckutatásra küldtek, az egyik régi tömésem kiesett és az ínyemben találtak egy gyulladz gócot. Emellett nagyon sokat kell böfögnöm is, edzeni lassan nem tudok miatta. Úgy érzem folytom fáradt vagyok, néha émelygek és edzés közben olyan érzésem van mintha elájulnék. Refluxra gyanakodott már belgyógyász de salvus-vizet ajánlott, ami nem sokat segít. A rossz fogat gyökérkezelték de azóta is érzem, hogy néha fáj, szerintem nincsen rendben. Elképzelhető,hogy az egészet az okozza, akár a refluxot is? Emellett párszor előfordult, hog, hirtelen mozdulat után éreztem a szívemben egy melléütést, es utána a szívem szabályosam de nagyon gyorsan vert. 180 is lehetett a pulzusom, volt hogy hamar elmúlt, volt hogy 2 óráig nem. 6 éve kondizom, ezen kívül ritkán dohányzó es kevés alkoholt fogyasztó 21 éves fiú vagyok. Ilyen idősen ennyi minden bajom hogyan lehet? Folyamatosan már a betegségeket keresgélem, vérnyomás, szívbetegségek stb. Voltam mellkasröntgenen, hasi ultrahangon, ekg, arcüregi röntgen, nyaki ultrahang, minden negatív szerencsére, de nem tudom mi tévő legyek. Vélemények, esetleg valaki hasonló probémával?

2018. dec. 10. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Pantoprazol 1x40 mg. Ha a panaszok csökkennek refluxod van. A salvus víz az kb halottnak a csók kategória.
2018. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Továbbá kell egy kardiológiai beutaló és fel kell rakni egy 24 órás EKG-t. Ha mázlid van pont lesz egy ilyen szívverős rohamod amíg rajtad van.
2018. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és utólag is elnézést a nyelvtani hibákért, gyorsan akartam kiposztolni. Én is a refluxra gyanakszom mindenképpen, de mivel a fogam is szokott fájni kb minden nap rövid időre, és a panorámaröntgenen is gyulladást találtak az ínyemben ezért a gócbetegséggel is kellene kezdeni valamit gondolom. Sokszor gyullad be emiatt a mandulám, és az is okozhat önmagában is elvileg fáradtságot. A szapora pulzust nem tudom hova tenni, mindig akkor jött elő ha nagyon kifárafva sportoltam, vagy alkoholt fogyasztva buliztam és pont egy hirtelen mozdulatnál éreztem egy dobbanást, aztán szabályosan vert amíg le nem nyugodtam. Igazából inkább félelmetes, maga a tény nem hagyott lenyugodni hogy ilyen gyorsan ver.
2018. dec. 11. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna már 15 évesen kondizni. Meg cigizni. Meg inni.
2018. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi alapján jutottál erre a megállapításra kedves kommentelő? Biztosra veszem, hogy az emberek 95%-ánál egészségesebb életmódot élek, köztük valószínűleg nálad is, ha csak nem vagy élsportoló. Bár az ilyen válaszra reagálnom se kellett volna.
2018. dec. 12. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy 6 éve kondizol. Ha ilyen az 5 %, mint te, akkor milyen lehet a 95? A kondizás egyébként sem sport. Felesleges izmokat növel magamutogatás céljából, közben meg még tönkre is vág ezt-azt. Pláne egy fejlődésben lévő tizenévesnél.
2018. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor visszamegyek az időben, nem kezdek el edzeni, nem szívok el 1 db cigarettát sem, és 1 korty alkoholt sem iszok. Nagy segítség voltál, köszönöm szépen. Inkább meg se kérdezem, hogy mi az ,amiért a testépítés nem sport, és mi az az 'ez-az' amit tönkrevág, mert gondolom tapasztalat alapján beszélsz, egyébként nem lenne sok létjogosultsága a dolognak.
2018. dec. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!