Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek elég sovány vagyok...

Brandon kérdése:

Mit tegyek elég sovány vagyok és nagyon nehezen szedek magamra pár kilót is. Mit csináljak? (174cm,55kg)

Figyelt kérdés
3,5-4 hónapja járok konditerembe . Nem szoktam kardiózni csak ugye karozás,lábazás,hasazás stb De mondjuk azóta felszedtem 1,5-2 kg de az nem valami sok :c Táplálkozás szempotyából: Nagyon sokat eszek de tényleg és napi 4* eszek és még este 20 után szoktam nasizni vmit . Fehérjét is ittam csak most elfogyott :c Szóval mit tegyek mert nagyon zavar, hogy ilyen sovány vagyok. Mit egyek,hogyan és mennyit ?

2016. jún. 24. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem fehérjét akkor igyál, ha már mindent tudsz, amúgy zabálj, de ne péksütit, meg joghurtot

az izom nem jön magától, a zsír meg genetika

[link]

shop.builder.hu

2016. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted ,hogy mindent tudjak :D Nem olcsó gagyi cuccokat iszok nem felvágásból mondom :3 Értem én hogy genetika de tesóm meg pont a fordított én :C
2016. jún. 24. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekelne, mennyit eszel, mert hogy szerinted sok, az nem sokat mond. Fehérjét inni semmi szükség, ha beviszed ételből.

Az edzésnek és az étrendnek utána kéne nézni, mert még ha izmot szedtél is fel, ez túl lassú tempó, de a legtöbben nem értenek hozzá az elején s nekik se megy.

2016. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!