Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hete megy a hasam, mindennap...

1 hete megy a hasam, mindennap full ideg vagyok, nyugtatót is szedek, volt antibiotikum kuram, lehet hogy chron beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Stressz, suli stb . Néha rám jön napi 2 szer reggel este . Akkor nagyon faj és megy is a hasam. De hallom napközben ahogy emészt . Jár kel a gyomrom néha szelel is. Liszterzekenyseg kizárva negatív lett a teszt.
2018. dec. 13. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz és az antibiotikum kúra együttes hatása. Plusz ott van még a laktózérzékenység lehetősége is. Érdemes lenne probiotikumot szedni, illetve megtanulni, hogyan lehet egy kicsit kordában tartani a stresszt, mert az nem állapot, hogy nyugtatókat szedsz.

Szinte mindenkire rájön a hasmenés, ha túlhajtja magát mondjuk futás közben, vizsga előtt áll vagy fogorvoshoz megy, csak hogy pár példát mondjak. Ilyen vacak ügy a stressz. Ha nincs lehetőséged elfutni mosdóba, gyártanak kifejezetten erre gyógyszert, ami megszünteti az ingert egy időre.

2018. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor nem chron betegség ?
2018. dec. 13. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Tudom, hogy az internetes öndiagnosztizálás meg tudja rémíteni az embert, de egy kis stressz okozta hasmenés még nem jelent ilyen komoly betegséget! Nincs miért aggódnod! Ha még hamis betegségtudatot is kiépítesz magadban, még rosszabb lesz. Nyugodj meg, nincs semmi bajod, csak sok a teher a válladon! Meglátod, ha lesz egy kis szüneted a suli miatti stressztől, egy ideig nem fogyasztasz tejterméket és antibiotikumot, rendbe fogsz jönni!
2018. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!