Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Beszorult/becs...

Ez mitől lehet? Beszorult/becsípődhetett valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel mikor elmentem mosdóba még semmi bajom nem volt. Lett egy enyhe hasmarsom, de semmi vészes, viszont utána alhasi fájdalmam lett. Nem nevezném görcsölésnek, inkább szúró jellegű és főleg bizonyos mozdulatoknál (például ha emeltem a lábam vagy összegörnyedtem). Ülve/felve/nyomásra semmit nem érzek. Eleinte megijedtem, nem-e vakbél, de ha jól tudom az iszonyat erős görcsökkel, émelygéssel, lázzal járna.


Lehet beszorult oda levegő, vagy valami ideg becsípődött

hátamban? :D a szúrást ahhoz tudnám hasonlítani. Vagy sima gyomorrontástól is lehet ilyen fájás? Most próbálok sok folyadékot inni.



2018. dec. 18. 18:38
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez volt pár napja, bár nekem főleg ülés közben, és szurkált illetve ilyen nyomás érzés volt a köldököm körül, mint mikor beszorul a levegő vagy görnyedve ülök és összenyomom a hasam, de mellette hányingerem is volt. Másnap már jobban voltam de elmentem orvoshoz. Semmit nem mondott kb, sok folyadék stb vírus lehet. Már nem érzek semmit kb. De azért javaslom te is menj el orvoshoz ha pár nap alatt nem múlik.
2018. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi!

Nekem már most jobb így estére, én is ugyanúgy ilyen nyomó szúró érzést tapassztalok, de már csak ritkán 1-2 mozdulatnál. Nekem szerencsére hányingerem nincs

2018. dec. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!