Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fertőztek már le valamilyen...

Fertőztek már le valamilyen betegséggel karácsony előtt?

Figyelt kérdés
Mennyire voltál mérges, hogy történt

2018. dec. 19. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan ez a h-lye szó, hogy lefertőzés?
2018. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve karácsonyra totál betegek lettünk a férjemmel, 2 hétig sehogy se tudtunk kilábalni az influenzából.Se Karácsonyunk, se Szilveszterünk nem volt.Ráadásul ekkor született meg az első unokánk, akit csak ablakon át tudtunk megnézni.Én teljesen kiborultam lelkileg emiatt, mert direkt szabit vettem ki, hogy tudjak segíteni a baba körül, de be se tudtam menni.

Nem tudom ki fertőzött meg.

Tavaly meg a fiam lett nagyon beteg, emiatt nem jöttek hozzánk, nem hozták a gyereket sem.Szóval nekünk rosszul alakult.Remélem most nem lesz semmi.

2018. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bronchitiszem van, remélhetőleg pont karácsonyra meggyógyulok.

Édesanyám rákkal fekszik kórházban. Ez a fajta érzékeny a sugárkezelésre, de ezt nem vetik be nála az idén, majd csak jövőre. Nem fog enni a karácsonyi süteményekből. Bár ez arra utal, hogy nem agresszív, és az áttétképzés sem valószínű, mégis haragszom az orvosokra, hogy nem igyekeznek gyógyítani őt. Meg a háziorvosunkra is, rá talán még jobban, aki sokkal korábban elküldhette volna ide, és sokkal jobb esélyeink lettek volna.

2018. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es

Szerintem ugyanonnan, mint a bekövetés.

2018. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!