Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiások, nektek mikor...

Anorexiások, nektek mikor jött el a mélypont? Mi volt a döntés oka, a gyógyulás útjára?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A mèlypont 36kg-val,(168cm) gyomorszondàval ès infùziókkal jött el, mikor àtèltem, hogy annyi erōm sincs hogy egy lèpèst megtegyek. Ràeszmèltem, hogy meghalhatok, sōt, nem is vagyok messze tōle, ha ezt folytatom. Akartam is èlni meg nem is, de vègül lassan az èlet felè kezdtem hùzni. Mikor a sajàt anyàm azt mondta a kórhàzban, hogy nem jön fel hozzàm, mert nem akar így làtni az mellbevàgó volt. A nōvèremet küldte fel meg az osztàlytàrsàt. Velük beszèlgettem,de nagyon akartam làtni az anyàt is. Akkor vège volt, megtörtem, màr nem tudtam tovàbb csinàlni.

2018. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
172 cm, 37 kg... nagyon éhes voltam, ezért a szokásos egy kis adag zöldség helyett 2-t ettem ebédre... nagyon rosszul lettem utána, izzadni kezdtem, hiperventilláltam és órákig hánytam. Akkor nagyon megrémültem, de a mai napig bűntudatom van, hogy úgy gyógyultam meg, hogy nem voltam még "elég beteg".
2018. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok. a másik pedig az volt, hogy az utcán vadidegenek is beszóltak már, sőt fotóztak, mint valami turistalátványosságot
2018. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
169 centi, 30,5 kg volt a mélypont... mikor ágyhoz kötött lettem, mint egy 90 éves öregember, ugyanis már felülni sem tudtam.
2018. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!