Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? Másfél hónapja,...

Kingabubu kérdése:

Mitől lehet? Másfél hónapja, lassan 2 hónapja alhasi görcseim vannak, nagyon elviselhetetlen, minden nap egyre rosszabb.2-3 hete a gyomrom is görcsölni kezdett plusz hányinger.

Figyelt kérdés
Voltam több fajta nőgyógyásznál és hasi ultrahangon is de mindenki a terhességgel jön,de 5 tesztem lett negativ .. hüvelyi gyulladást is mondtak de a kúpoktól se lett jobb. Januárba megyek kismedencei ultrahangra, mert a bal petefészkem meg van nagyobbodva.. Valakinek esetleg hasonló volt már? És kiderült a baja? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 21. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább gasztroenterológiai probléma, nem nőgyógyászati.
2018. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a petefészkem megvan nagyobbodva ami nagyon faj.. hajolni se tudok miatta, de gasztrora is elküldött a nőgyógyászom csak a házi dokim szerint felesleges :/
2018. dec. 21. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosod inkompetens. Nem véletlenül kérte a nőgyógyász is. Nem lehet valamiről kijelenteni vizsgálat nélkül, hogy az biztos nem... Hónapok óta tartó panaszok diagnosztizálása több körös kivizsgálást igényel, még akkor is ha valami látszólag felesleges, mert szoktak azért bőven meglepik lenni.
2018. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!