Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyelőcsőrákos beteg van itt?

Nyelőcsőrákos beteg van itt?

Figyelt kérdés

Sajnos félek hogy nekem is az van. Már rég elkellett volna mennem az első enyhe tüneteknél de ma éreztem hogy valami nagyon nem oké.

Nehezen nyeltem eddig csak, mindig innom kellett a szilárd ételeknél hogy lemenjen. Most viszont krumplistészta evése közben már kifejezetten fáj a szegycsontom mögött, és nem akar javulni.

Van itt olyan aki ezzel küzd, vagy ismerőse?

Ha igen, mik voltak a tünetek?



2018. dec. 22. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, valószínű erős reflux szétirritálja a nyelőcsövet, velem is ugyanez volt. Esetleg fekély.
2018. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre érdemes lenne elmenned orvoshoz.
2018. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem reflux. Régen volt refluxom de elmúlt a gyomorégés, puffadás és társai. Ez a problémám viszont most teljesen más. Nehézlégzésem van étkezés közben, és mindig innom kell egy-egy szilárd falat után. A reflux nem ilyen sajnos.
2018. dec. 22. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
gúgliba írd be, vezérszónak nyelőcsőrák tünetei
2018. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos!Bármi lehet..és ne gondolj a legrosszabbra!!!



Egyik szomszédomnak gomba nőtt a torkában ami elzárta már a levegőt és meghalt.Boncolásnál derült ki..elég morbid.


Neked nincs ilyen, csak eszembe jutott csóró .

2018. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!