Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap reggel elestem a...

Tegnap reggel elestem a konyhában, és most fáj a bordám, a medence csontom felett a belem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap reggel elestem a konyhában, rá a bárologtatóra, ami a földön volt.

A jobb bordám mára kissé bedagadt, egész a nyomorszájamig, a jobb medencecsontom felett a "belemnél".

Hallodtam, azoktól akiknek volt bármi komoly bordasérulése, hogy isznyúan fáj,nem is csinálsemmit az orvos,gyorsan gyógyul.

Nekem csak nyomásra érzékeny kicsit, ami idegesít hogy mikor kiengedem a hasam, ott nagyobb, mint a köldökömnél.

Azt gondoltam, hogyha nem múlik el hétfő-kedd-re, elmegyek dokihoz, addig feleslegesnek tartom.

Vélemények????

Szerintetek komoly lehet?



2014. máj. 24. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak nyomásra érzékeny, akkor biztosan nem törött, repedt. Olyan "mélyen" elöl amúgy is csak bordaporcok vannak. Feleslegesen aggódsz, különösen, ha az asszimmetria az egyetlen általad tapasztalt tünet.
2014. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,látom, hogy a jobb bordám alatt van egy dagadás, aztán köldöknél "normális" aztán a medencénél megint van egy kis dagadás. Sétálás közbe szinte "libeg" az a púp :D

Nem igazán szeretek orvoshoz járni/amiket hallottam a bordatörésről, azok alapján ez semmi :D

2014. máj. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!