Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vírusos fertőzés tünete...

A vírusos fertőzés tünete lehet a légszomj vagy csak véletlenül esett egybe ez a kettő probléma?

Figyelt kérdés
Volt asztmás reakcióm allergiára, de mindig segített a Ventolin, most az sem segít. Nagyjából három nappal ezelőtt elkezdtem erősen röhögni, és ezután kellett egy kis idő amíg visszanyeltem a lélegzetem. Azóta amikor levegőt próbálok venni legtöbbször nem bírom végigvenni, nagyjábol 5 percenként egyszer sikerül rendesen, ahogy szoktam. Mivel nagyon kellemetlen lett ez a légszomj ezért kihívtuk a mentőket, ők próbáltak oxigént adni és egy másik gyógyszert gázformában, de ezeket se tudtam beszívni. Ezután a kórházban készítettek egy EKG-t, mellkasröntgent illetve vettek vért is, azzal sem volt probléma. Megállapítottak egy vírusos fertőzést. Másnap megint teljesen elviselhetetlen volt délutánra már ez a nagyon ritkán sikerülő légzés, teljesen dekoncentrálttá válok, lehetetlen így lenni, ezért visszamentünk a kórházba. Megint végigcsinálták az EKG és vérképet és megint nem találtak semmit. Ezután már pánikbetegségre kezdtek gyanakodni, ezért adtak infuzión keresztül nyugtatót. Ez sem segített, továbbra is alig kaptam levegőt. Ezután a főorvos is megnézett, ő csak azt mondta hogy ilyen gyulladásoktól lehet nehézlégzés, egyáltalán nem beszélt pánikbetegségről. Nem ért semmi különösebb sztressz, hetek-hónapok óta ugyanúgy vagyok mentálisan. Ma már egyre inkább megjelentek a vírusos fertőzés tüneteti. 39.1 °C-os lázam volt, nagyon fáj a torkom, tele van az orrom. Az érdekes dolog, hogy miután a mentő bevitt pár órán át sokkal könnyebben lélegeztem, majdnem teljesen normálisan. De elvileg nem kaptam semmi gyógyszert az első látogatásnál, viszont a második látogatásnál végig ugyanolyan rossz volt. Előre is köszönöm ha valaki tud hasonló témában segíteni.

2018. dec. 26. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az asztmától amúgy is reaktívabbak a légutak, most pedig jön rá ez a vírusos fertőzés, simán el tudom képzelni, hogy ettől reagálnak ilyen hevesen a légutak. Szóval igen, szerintem összefügg a kettő.
2018. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Influenzás vagy. Javultál azóta?
2018. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Továbbra is pár percenként megy végig rendesen a levegő. Elég sokat köhögök és ettől fáj is a mellkasom még mellé. Mondjuk még van 2 db az antibiotikumból.
2018. dec. 29. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés esetleg szauna segíthet
2019. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia hogy èrzed magad? Meddig tartott ez a nehèzlègzès? Èn is úgyan így vagyok :(
2019. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!