Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért "szürcsög " az orrom?

Miért "szürcsög " az orrom?

Figyelt kérdés
Nem tudom rendesen kifujni az orrom.vagyis kifújom,akkor éppen jó,fordulok egyet-kettőt, már érzem hogy szürcsög, van benne valami.ha kis ujjammal benyulok, nem jön ki semmi. megint kifujom ,egy két percig megint jó.fujom fujom,de semmi váladék nincs a zsebkendőbe, mégis érzem hogy mozog benne valami.ez igazából akkor van ha már este lefexem.az ágyban szoktam tévézni, internetezni,nem győzöm kifujni az orrom.jó! nyáron allergiás vagyok,orr spray-zek folyamatosan.azt is tudom hogy orrsövény ferdülésem van, de egyik orvos ismerősöm (nyugodjék békében) még 25 éve azt mondta nem érdemes megműteni, mert általában nem segít.van orrspray-m, orrkenőcsöm,orrolajom,tengervizes orrspray-m (nagy átverés) mégis egész este "szürcsögök" tudtok valami praktikát,hogy ha este lefexem,ne kelljen állandóan orrot fujnom,főleg ha nincs is benne semmi,? nem tudom máshogy kifejezni,valami mindíg mozog az orromban.háziorvos kilőve,ha neki mondanám, megmérné a vérnyomásom,elöbb utobb el kell mennem fül orr gégészhez,de magán rendelésre mert városunkban (szigetszentmiklós pest megye) az ellátás botrányos. de mit mondjak majd az orvosnak? hogy valami mozog az orromban és nem tudom kifújni?

2018. dec. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez volt. Aztán egyszer zuhanyzás közben folyattam az orromra, arcomra a meleg vízét és utána orrfújáskor egy akkora undorító váladékcsomó jött ki, hogy majdnem rosszul lettem. Másnap egyből mentem háziorvoshoz, de kb le se szarta. Aztán hónapokkal később ez megismétlődött, akkor csináltak röntgent ami azt mutatta hogy be van gyulladva arcüregem.
2018. dec. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Igen valószínű arcüreg guylladásod volt, és a váladék betokosodott.Ez néha láztalan, észre se vetted.Melegvizes borogatás jó rá, ahogy az előző írta.Meg kell próbálni, ha nem javul, orvos.
2019. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!