Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphatok neurológiai tanácsot...

Kaphatok neurológiai tanácsot (agy) valakitől, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Mindenféle egészségügyi problémával (fejfájás, szédülés, szempilla rángatózás, szokatlan állandó gyengeség) mentem magamtól nativ MRI vizsgálatra, ahol nem találtak semmi kórosat (kishid bal agyszögletemben a likvórtér kicsit tágasabb az átlagnál, de ez legyen legnagyobb probléma...).


Azóta elkeztk zsibbadni a lábaim (és néha nagyon gyengének érzem magam), ami néha előjön, aztán elmúlik. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy nem vettek észre valamit MRI-n, mert nem kontrasztanyagos volt a vizsgálat? Hipochonder létemre elég sokat olvasgattam ezek után és kicsit megijedtem :D.



És igazából a postom tárgya, hogy átnéztem a képeket az agyamról és találtam egy gyanús dolgot... Főleg erről szeretnék beszélni közületek egy hozzáértővel, hogy neki mi a véleménye, normális-e vagy foglalkozni kell vele.



Ambiciozus orvos(tanuló) emberek jelentkezését várom :D



2018. dec. 31. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván majd te megtalálod a kóros képletet laikusként ...


Nagyrészt ezeket a tüneteket pszichiátriai probléma okozza. Generalizált szorongás a neve. Tudom, nekem is volt.


Próbáld ki, ha 0.5-1 mg Xanaxtól elmúlik, akkor pszichoszomatikus... vagy egyéb tünet. Pl vérnyomás, stressz stb.

2018. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy szorongok, de pont ezért tettem fel a kérdést, hogy érdemes e szorongani amiatt a feltűnően asszimetrius bumszli miatt
2018. dec. 31. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott a szakember?
2018. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a neurológusodhoz! Rá kell kérdezni. Addig pedig szedjél Magnerót magnézium tablettát, és Brandenburg neuro vitamint. Együtt lehet a kettőt szedni. Reumatológiára is érdemes lenne elmenned, ha a neurológián nem találnak rá megoldást. Lehet gerinc eredetű a problémád.
2018. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!