Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbél?

Ez lehet vakbél?

Figyelt kérdés

Szombat óta rossz a gyomrom. Kutyorog, és szombaton volt egyedül hányingerem. Akkor még vírusa gyanakodtam. Tegnap este viszont úgy fájt a hasam mindenhol, hogy alig bírtam elaludni. Ettem káposztát, babot, persze felfújt. Bélgáz igencsak beragadt. Pár gyertya állás után megindult a gyomrom. Utána sem sokkal lett jobb. Nagynehezen elaludtam. Ma már nem fáj annyira, illetve amikor fáj csak jobb oldalt a vakbélnél. Ha állok nem fáj. Ha ülök picit, ha fekszem szintén picit. De ha megnyomom akkor borzalmasan fáj. Anyukámat felhívtam, mert ő egészségügyis, és azt mondta komolyabb tüneteim lennének, ha a vakbelem szórakozna. Azt mondta szerinte csak a vírus, és igyak gyömbér illetve kamillateát felváltva. Szerintetek?

27/N


2019. jan. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az.
2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg holnap ballagj el a dokihoz,és mutasd meg. Főleg úgy,hogy azt írod,borzalmasan fáj.

Ha vírus lenne,gyenge lennél,sápadt,hánynám,menne a hasad. De nem fájna ennyire.

2019. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most értem haza a háziorvostól. Megvizsgált azt mondta nem vakbél. Adott gyógyszert, hogy a gyomrom kitisztuljon, és pirítóson éljek 3 napig legalább.
2019. jan. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!