Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tobb eve folyamatosan, a...

Tobb eve folyamatosan, a mandulaim igy neznek ki. mandula koveim vannak. Es faj is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik orvos a mandulakovekre annyit mondott hogy etelmaradek. Hat.. namindegy..

[link]

Itt az en ket szep mandulam.. megint gyulladasba.. mostmar meg a fulemre is kezd rahuzodni.. miert nem csinalnak valmit az orvosok? Havi szinten antibiotikumokon sem elhetek.. tonkrevagnak..


2019. jan. 3. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bakker, ez tüszős mandulagyulladás. Nézettél már teljes vérképet? Milyen gyakran gyullad be? Beszéltél az orvossal, nem lenne érdemes kivenni őket, ha ennyi gond van velük? Van valami alapbetegséged esetleg?
2019. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vetesd ki a manduládat mielőtt rámegy a szívedre!
2019. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen tuszos.. kb 2havonta mar vagy 3 eve.. es folyamatos mandulakovek.. beszeltem orvossal voltam 3kulonbizonel is, az egyik aztmondta hogy ez etelmaradek a mandulamon😀 a masik ketto csak tomott antibiotikummal hogy majd elmulik. Meg kicsit piros..verbo.. de nem komoly.

Ma este viszont elmentem az ugyeletre mert a lazam is felszokott es a fulem is rettentoen nyilall mar tole. Ees megtort a jeg.. belenezett a torkomba es “tejoeg.. hatez nagyon szep” mondta szarkaztikusan. Kaptam megegy adag antibiotikumot👌🏽 Meg mondta hogy minnel hamarabb kereszek fel egy ful orr gegeszt. Vegyen kenetet stb. Ha ki kell venni ott majd kiderul. Es igen az ugyeletes is mondta most hogy rahuzothat a szivemre is, nem jatek.

Mostmar csak az a rossz hogy hetfon kezdenem az uj munkahelyen. De lehet hogy inkabb kicsit elkene tolnom amig ez nem oldodik meg.

2019. jan. 3. 22:42
 4/5 A kérdező kommentje:

2-3honapja voltam vervetelen mivel csomokban hullik a hajam sajnos meg mindig.. (halistennek van mibol tehat nem latszik)

Na akkor a vervetel gyulladast mutatott ki eleg magasan. A vesefunkciom pedig 80-90helyett csak65 volt. Nemvoltam felfazva azt hozzateszem. De az orvos ezt mondta. Valoszinu felfazas miatt magas a gyulladas.. de nem irt fel gyogyszert se semmit.

2019. jan. 3. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.hogy vagy? Manduláid?
2019. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!