Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakorlatilag 3 hónapja...

Gyakorlatilag 3 hónapja folyamatosan lázas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik betegségből ki, másikba be. Semmit nem tudok tenni, rengeteget szenvedtem.


Nem is tudtam dolgozni, a pár óra az egyetemen is szenvedés volt...


2018. dec. 25. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Orvosnál voltál már? Ok nélkül senki nem lázas, főleg nem 3 hónapig. Ez nagyon súlyos betegség jele lehet. Akár valami autoimmun, leukémia, lyme kor.
2018. dec. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltam...
2018. dec. 25. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyenge az immun rendszered, nincs semmi ellenállása sem.

Lehet hogy beteg vagy , de nagyobb a valószínűsége neki hogy nagyon rá szokott a szervezeted valamilyen gyógyszerre.

Nekem is van kér nő a rokonságban aki szinte mindíg beteg. Mindíg szed valamit, de gyógyszer nélkül már képtelen lenni. Ezt úgy hívják gyógyszer függőség.

Te is azt írod hogy egyik betegségből a másikba.

Sajnos még ha nem is értessz egyet ezzel, de te is az vagy, függő. A szervezet produkálja ezeket a jelenségeket. Mert ha nincs meg a számára elég gyógyszer akkor ilyet csinál.

Tudom azt is hogy ez így első hallásra hihetetlen, de majd próbáld ebből a szemszögből is nézni a dolgokat.

Meg azt is tudom hogy senki nem akarja belátni, mert erről bárkkivel beszélnek, mindenki de főleg az orvos egyből írja a gyógyszert fel. AZ orvost is meglehet érteni, mert neki ez a kenyér, és mit kapna azért ha megpróbálná lebeszélni erről az embereket. Plusz a tévébe is ez megy egész nap , hogy mire mit kell szedni.

Én is így voltam régen nagyon sok mindenre szedtem gyógyszert , már létezni se tudtam nélküle.

Most már jó pár éve sem szedek semmit, és milyen érdekes semmi bajom nincs.

Még azt is megmerem kockáztatni, hogy ha a férfiaknak van valami bajuk hamarabb isznak valami piát mint szednének gyógyszert . Ezért van több alkesz a férfiaknál.

De viszont a nők azok meg inkább szedik a gyógyszert mindenre és lesznek gyógyszer függőek évek alatt.

Mégegyszer leírom, hogy megértem azt is hogy ezt nem hiszed el, mert én se hittem először, de amikor állandóan beteg voltam , el kellett gondolkoznom.

2018. dec. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd úgy, hogy elmész orvoshoz, legalább egy vérképet csináltass, hogy minden rendben. Ha nem találnak semmit, akkor próbálj meg többet aludni és szedj immunerősítőt. Esetleg egy tüdőröntgent is érdemes lehet megnézni, mert mostanában elég sok ismerősömtől hallom, hogy csak mikor 2-3 hét után nem gyógyult meg és elment a háziorvoshoz, ott derült ki, hogy tüdőgyulladása van és azért van folyton hőemelkedése.
2018. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!