Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire veszélyes?

Ez mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Tachycardiás vagyok (nagyon magas a pulzusom) és lázas vagyok (valamilyen himlő miatt)

A sulidoki mondta hogy vigyázzak a lázzal, de ezt nem tudjuk levinni. Ez mennyire veszélyes? (Tachycardiára semmi gyógyszert nem szedek, és a himlővel még nem voltam orvosnál) 16/l


2019. jan. 4. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor pedig nagyon kellene valami, hogy levigye a pulzusod. A láz viszi fel egyébként. Én is szívbeteg vagyok, és láz esetén veszek be 1/2 szem Seduxent. Ez egy nyugtató. Jó lenne most egy fél Betalloc is neked. Ha nem tudtok szerezni receptet ezekre, akkor ki is lehet hívni az ügyeletet, és adnak gyógyszerből egy-két szemet, vagy receptet. Galagonya virágos hajtásvég tea is csökkenti a pulzust.
2019. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hívni az ügyeletet. Anyámék nem engedik... 170 felett van a pulzusom, sosem volt ilyen magas.. Kicsit be is paráztam..
2019. jan. 4. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem ment lejjebb a lázad?

Igaza van az első válaszolónak, vagy legalább ülj bele egy kád hűvöskés vízbe, próbálj relaxálni, fürdőbomba, illóolaj mehet a vízbe, a levendula pl nyugtató hatású. Fontos, hogy a víz azért ne legyen túl hideg, nem jó a szervezetednek, ha 10-15 perc alatt több fokot csökken a testhőmérsékleted, fontos a fokozatosság. Így is majdnem 3× annyit dolgozik a szíved, mint normál esetben. A vérnyomásod nem mennyi?

2019. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat az elírásért: *A vérnyomásod nem magas?
2019. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom

Vernyomast nem mertem, nincs ilyen itthon, a regimodi trukkot alkalmaztam, az ujjam a csuklomra tettem egy percig

2019. jan. 4. 21:16
 6/16 A kérdező kommentje:
Hmm alacsony a vernyomasom.. Ha nem ulok le idoben tuti elajulok :////
2019. jan. 5. 21:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2019. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem.. Egyre rosszabb... 41.5 fokos lázam van és mindenen fáj/viszket és sokszor majdnem elájultam ülve iiss..

Enni/inni nem tudok mert a mandulám dagad folyamatosan.. És a tachycardiám úgymond "súlyosabb"

Holnap megyünk dokihoz.. Csak félek hogy kiszáradás miatt beutal a kórházba...

2019. jan. 6. 19:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Utaljon is be, ott vigyáznak rád! Remélem jobban leszel!
2019. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszii❤
2019. jan. 6. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!