Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció alatti fájdalmas...

_Girl_ kérdése:

A menstruáció alatti fájdalmas tünetek has-fejfájás, görcs, rosszullét stb. ) javulnak, változnak azután, hogy valaki már szült egy babát?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a görcsök határozottan enyhülnek, mivel kitágul a méh és annyira erősen már nem tud összehúzódni. Fejfájásom nekem soha nem volt menstruációkor, így azt nem tudom. A többi tünetem enyhült utána, a menstruációm is kiegyensúlyozottabb lett.
2018. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld!

Azért kérdem, mert utóbbi időben már tarthatatlan az állapot.

Tizenéves korban nem éreztem ilyen szörnyűnek, de már 24 vagyok, nem túl jó így dolgozni menni...

2018. márc. 3. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nem lett jobb. Anyukám is azt mondta, hogy jobb lett szülés után, nekem nem. Évente legalább egyszer-kétszer szülési fájdalommal összevethető görcseim vannak (mostmár tudom mihez hasonlítani, mert már van két gyerekem)
2018. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyon fáj, és nem hat rá a gyógyszer, akkor az nem normális, az endometriózis tipikus tünete. Jobb, ha megnézeted nőgyógyásszal. Egyébként engem világ életemben azzal biztattak,hogy "majd ha szülsz, sokkal jobb lesz". Aha, mikor már az ember járni se tud, rendkívül biztató. No de 10 év szenvedés után kiderült a baj és megműtöttek.
2018. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nagyon erősek a görcsök, hasam természetesen fáj első 2-3 napban. Hanem emellett fejfájás, gyengeség, levertség (mintha beteg kezdenék lenni). Előtte 1 nappal már minden bajom van hangulatilag is. Mikor megjön torokfájásom is mindig kezd lenni és betegséges időben általában a mensi alatt le is betegszek vagy elkapok valamit...hulla fehér leszek, pattanások kb annyi energia mint egy zombinak..
2018. márc. 4. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!