Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan már második hete hirtelen rosszullétek törnek rám. Az elején még nem volt annyira durva de mostanában már a házból alig tudok kimozdulni olyan rosszul vagyok. Állandóan szédülök, egész nap erős szívdobogást érzek, 130-ra is fel-fel megy a pulzusom, néha ájulásérzet, ritkábban enyhe hányinger. Pánikbeteg vagyok, az egyik ilyen rohamom után be is szedtem a gyógyszerem, de sajnos utána se múlt el a rosszullét, ugyanúgy vert a víz, heves szívverés, hidegrázás, stb... Hamarosan pszichoterápiára fogok járni, de aggódom, hogy valami más bajom lehet a pánikbetegségen kívül, kedden megyek is kivizsgálásra. Valaki valami ötlet? 20/L

2019. jan. 7. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

ez maga a pánikbetegség.

De, lehet pajzsmirigy is.. mindenképp kérj vérvétel ilyen irányba, mert annak ugyaezek a tünetei...es ha az, akkor feleslegesen szedsz pszichotikumokat, es a terapia se fog ezen segíteni..de szuper amúgy hogy lesz terápia..azt nyomjad mindenkepp...

jobbulást

2019. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami nagyon elcsúszott az energetikai rendszeredben és ráférne elsősorban egy összehangolás.

Én szívem szerint először egy vezetett meditációt javasolnék, veszíteni nem vesztesz vele semmit és ártalmatlan, ha érdekel és szívesen adnál neki egy esélyt, írj rám és elküldöm a linket.

2019. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!