Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzek az egész testemen...

Miért érzek az egész testemen olyan érzést mintha kis tűkkel szúrkálnának?

Figyelt kérdés
Akkor jön elő ha valami fizikai cselekvést csinálok, legalábbis először ezt vettem észre, aztán kiderült, hogy akkor is ha rá gondolok hogy ez miért van, szóval mikor elkezdek ezen gondolkozni. Most írom ezt és jelenleg is enyhén érzem, de legtöbbször nagyon erősen jön elő és konkrétan mindenhol. Van hogy az arcomon érzem olyankor szinte bekönnyezek annyira rossz érzés, és általában viszket is. 1-2 perc után el szokott múlni.

2019. jan. 9. 11:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és mikor ez van akkor nem 1-2 szúró érzés van hanem sok, egymás után jönnek különböző helyeken a testemen.
2019. jan. 9. 11:33
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van ilyen sokszor. Nekem álltalában azért van, mert nem mozgatom úgy egy percig. Aztán úgy 2-3 percig rá se tudok állni, aztán mjnden megy tovább.
2019. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!