Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megszűnhet e a pánikbetegségem...

Megszűnhet e a pánikbetegségem / pánikrohamom ha nincs mellettem az az illető aki miatt beteg vagyok? Többi lent ⬇️

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy azért vagyok pánikbeteg, azért vannak pánikrohamaim mert lelkileg egy illető sokáig bántalmazott, és lelkileg jelenleg is bántalmaz.


És Ő váltja ki belőlem ezt, Ő a pánikroham / betegség okozója átvitt értelemben!


Orvosnál voltam már régebben, gyógyszert írt fel, napi 2 Xanax...


Nagyon el vagyok keseredve mert hiába szedem a gyógyszert, miután elmegyek valahová útközben pánikrohamaim vannak. Mondjuk hozzáteszem még mindig együtt élek az illetővel. Kérdésem ha nincs mellettem az aki lelkileg bántalmaz, meg fog szűnni illetve lenne rá esély hogy megszünjön a pánikrohamok?!


Próbáljam ki, hogy például egyedül megyek vásárolni stb... ?!


Van rá esély?


2019. jan. 9. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Továbbá egyszer mondta nekem az orvos hogy a kiváltó okokat kell megszüntetni. (Mi az ami kiváltja a pánikrohamot).


Ha egyedül elindulok bárhová az illető nélkül lehetséges lenne hogy megszűnik a pánikrohamom? Tehát ha nincs mellettem egyfolytában az az illető aki állandóan idegesít, javulás érhető el ezen a téren?

2019. jan. 9. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki? Vagy azaz illető a hozzádnőtt sziámi ikred, vagy mi?
2019. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bántalmazóval élsz együtt, akkor természetesen rendbe jössz, ha külön költözöl tőle. Egyedül ha elmész vásárolni, az nem biztos hogy azonnal használ. Ennél azért hosszabb időt kell eltöltened nélküle, hogy rendbe jöjj.
2019. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Gondolod, van rá esély hogy valóban megszűnjön? Nem akarok beteg lenni, ez a betegség már korlátoz szinte a mindennapi teendők elvégzésében.
2019. jan. 9. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A kiváltó ok nem csak 1 féle lehet (pl egy személy). Ennek van genetikai oka (mint minden betegségnek), vagyis megvan benned a hajlam, ezért még elég sok más élethelyzet is előhozhatja, abszolut semlegesek is. Úgyhogy csodát ne várj ettől.
2019. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!