Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az ha tele eszem...

Miért van az ha tele eszem magam akkor furcsán ver a szivem?

Figyelt kérdés
Kb nem rég óta van ez miota zsiros eteleket eszek,vagy tele eszem maga azota furán ver a szivem

2019. jan. 10. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konyhanyelven fogalmazva: a teli gyomrod nyomja a mellkasodat alúlról. Valójában nem ver másképpen a szíved, csak teli hassal érzed, üressel meg nem.
2019. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fú,azt hittem,ilyen csak velem van.De jó olvasni,hogy akkor nem vagyok idegen lény!


Én egészséges vagyok,a pulzusom/vérnoymásom is a normális tartományban van,de néha nekem is van,hogyha nagyon sokat eszem EGYSZERRE (elég habzsolós tudok lenni),akkor,mikor már durranok ki,de még mindig tolom,mert annyira finom ésjól esik, akkor már a vége fele érzem,hogy úristen,de ver a szívem.Kalapál.


De ez nagyon hamar elmúlik.

Kb 20 perccel az étkezés után már nem érzem és minden normális újra. 24 L

2019. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát talán nem kéne annyit enni. Mert 5 év múlva tényleg furcsán fog verni.
2019. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz az embernek, ha havonta kétszer bezabál.Ellenben az ilyen pánikbeteges emberekkel,akik a semmit is feltupírozzák. Nekik 5 évet sem kell várni a Nirvánára :)
2019. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!