Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ver ilyen furcsán a szivem?

Miért ver ilyen furcsán a szivem?

Figyelt kérdés
Egy átlagos 15 éves lány vagyok egy problémával. Nem tudom hogy ez most normális vagy tenni kellene valamit ellene. Már 2 éve észrevettem hogy néha kihagy egy dobbanást a szivem és egy furcsa lökéssel ismét felveszi a ritmust. Ez nem történik olyan sűrűn talán max heti 4x. Eddig nem igazán zavart azt hittem normális. Csak elég ijesztő. Ja és mellette heves mellkasi fájdalmam is van de azt is csak időnként. Pl mikor felülök vagy hirtelen mozdulatot teszek. Ha ez természetes akkor nem szólok a szüleimnek mert nem akarom h aggódjanak. Csak már kicsit parázok mert eddig nem igazán találtam olyan velem egykorút akivel szintén ez történne időnként.

2016. jún. 28. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azóta van hasonlóm, amióta stresszesebb az életvitelem (munkanélküliség, pénzhiány..)

Nem vagy stresszes? Nem ártana egy EKG, de asztmától is lehet, egy szülő mindig aggódik a gyermekéért, akkor is, ha az ujját vágja el, nincs benne semmi szégyen :) mondd el nekik, hogy valami nem stimmel, megszeretnéd nézetni magad :)

2016. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szólj nekik, biztos ami biztos
2016. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy ez normális lenne, szerintem is szólj a szüleidnek!

Az orvos semmibe se kerül (csak időbe), inkább derüljön ki most, ha van valami rendellenesség, minthogy később komoly gondot okozzon.

2016. jún. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj nekik! A szívverés kihagyás, az szívritmuszavar. Az, hogy szúr, az meg megint más kérdés, több oka lehet, mindenképp szólj, mert ha nem nézetitek meg nagyobb baj is lehet. Nem hiába fáj, még jelez a szervezeted, hogy megelőzd a bajt...
2016. jún. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már a nyakcsigolyáidra?
2016. jún. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!