Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez normális? Volt...

Szerintetek ez normális? Volt már valaki hasonló helyzetben? 18/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül öt napja furcsa érzést érzek a bal mellemben, olyan nyomásszerűt (nem fájdalmas egyáltalán, inkább csak kellemetlen) Viszont az is lehet hogy nem a mellemben ,hanem a szívemben érzem. Naponta többször is előjön ez az érzés, de mindig megnézem a pulzusomat, és a szívem egyenletes ritmussal ver. Bevallom kb 5 éve minden nap megiszom egy energia italt, (néha kettőt), de már rájöttem hogy ez rossz, és már csak két naponta iszom egy dobozzal. Azt is hozzáteszem hogy régebben sokat sportoltam, de már régóta nem mozogtam (csak séta). A mellem is nőtt kicsit, és már kicsi a melltartó lehet azért nyom kicsit, csak még nem volt időm újat venni.

2019. jan. 10. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz. Én kihagynám az energiaitalt (egyébként sem vagyok róla jó véleménnyel), és a sétát kocogásra váltanám, valamint vennék egy bővebb melltartót. Ha ez nem lenne elég akkor nem itt hanem a háziorvosnál érdeklődnék
2019. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!