Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pilonidális ciszta? Természete...

Pilonidális ciszta? Természetes gyógyítása? Info lent

Figyelt kérdés
Barátomnak van valami sebe, a feneke között. Utána néztem ennek a pilonidális cisztának az interneten, de nem nagyon hasonlít az ami neki van a képen látottakra. Neki nem nagy, a képeken láttam valami lyukakat is, de neki nincs. Neki vérzik, azt mondja folyik belőle genny, és nagyon fáj neki. Azt mondja már elég régóta ott van neki. Régebben adtam neki bepanthen kenőcsöt, attól azt mondja mintha kicsit jobb lett volna, de nem igazán segített az sem. Ti találkoztatok ilyennel? Nos ahogy olvastam, műteni kell, de én semmiképp sem szeretném hogy oda kerüljön a sor. Én úgy gondolom, hogy az orvosok csak a vágással akarnak mindent gyorsan megoldani (nem mondom, hogy úgy ne lehetne). Anyukám ilyen körökben mozog, hisz az alternatív gyógyításban, ismerősünk saját magának gyógyította meg a gyomor daganatát, ezt csak így zárójelben. Szóval van ez a tibeti mézes masszázs, ami a köpölyözéshez hasonló, ugyanúgy a vákumra alapul. Mi ezt szoktuk sokszor alkalmazni itthon, de ne relaxáló masszázsra gondoljatok amit szalonban csinálnak. Pl nekem a pattanásaimra/ furunkulusaimra nagyon hatásos volt, a bőr pórusaimon keresztül szépen kihúzta a méz a sok gennyt. Ha be van dugulva az orr, akkor a homloknál “mézezve” szépen azt is kilehet dugaszolni.. és még rengeteg mindenre jó. Csak a baj az, hogy mivel a barátomnak eléggé elérhetetlen részén van a probléma, nem tudom mennyire tudna ez segíteni, és a baj az, hogy vérzik is neki, meg fáj. Ti mit ajánlotok?
2019. jan. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem végbéltályog??? Azt csak felvágják kis vágással ambulánsan a sebészeten, kitisztítják, két nap múlva már nyoma sem lesz. Nem mindent lehet alternatívan kezelni, ha magától nem fakad ki pár napon belül és láza is lenne, sebészet, mert vérmérgezést is kaphat a tályogtól!
2019. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"ismerősünk saját magának gyógyította meg a gyomor daganatát,"


Erre inkább nem is reagálnék, annyira tömény baromság.

2019. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nem végbéltályoga van, köze sincs a végbeléhez, ha beírod interneten a betegséget amiről írtam akkor megtudod. És nem, nem baromság amit írok, persze nyilván nem tök egyedül, hanem segítséggel, de sikerült meggyógyuljon orvosi beavatkozás nélkül. Ép lélekben ép test vagy hogy is van ez :)))
2019. jan. 12. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem írom be, én nem láttam, és veled ellentétben nem diagnosztizálok és kuruzslok.


Remélem a barátodnak több esze van nálad, és elmegy orvoshoz!

2019. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez is megér egy misét :))))))


"Ha be van dugulva az orr, akkor a homloknál “mézezve” szépen azt is kilehet dugaszolni.."

2019. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Szerinted a végbele nem a feneke között van?!

Te nem vagy orvos, sőt.... Mutassa meg dokinak ha már krónikus a baja, és gennyedzik. Mire vár? A köpölyözés és társai nem gyógyítják meg. Amúgy a pióca és a ráolvasás még nem jutott eszedbe? :DDDD

2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!