Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalom a mellkas bal oldalán...

Fájdalom a mellkas bal oldalán mellmagassagban, mitől lehet ha nem szív eredetű?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdődtek a panaszaim, éjjel erősen fajt a gyomrom, aztán pár nappal később nyomás érzés a mellkasban, néha kisugarzott a mellizmok kornyekere, karba, vallakba, hátba... Máskor szúrásszeru fájdalmat éreztem a bal oldalon a mellkasoban, aztán pár perc múlva ez elmúlt. Tavasszal volt hasonlóban részem, ügyeleten vert vettek, nyugalmi EKGt csináltak megvizsgáltak, semmit nem találtak. Később terheléses EKGra küldtek ahol kiderült h nem vagyok fit, aztán szív ultrahangra, de sehol sem találtak semmi korosat. Most megint hasonló problemaim vannak, hétfőn terheleses EKG aztán a többit meglátjuk. Valakinek voltak hasonló tünetei amiből aztán nem szívproblémák lettek?
2019. jan. 17. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pànik vagy szorongàs is....amiket leírtàl mondjuk szívinfarktus jele is lehet ....szúràs nekem is van felkelésnél de van amikor hónapokig semmi ilyenkor amikor beszúr volt hogy levegőt is alig mertem venni vagy mozdulni se mertem szerencse ilyen màr rég volt néha egy iciri pontban van nyilalàs de max màsodpercekig tart mondjuk a testartàsom nem a legjobb de szedek magnéziumot meg vasat havibaj miatt.....azt javaslom hogy egyél sok zöldet még sok folyadékot lazíts menj a szabadba stb
2019. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!