Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is influenzás, napok óta...

Más is influenzás, napok óta nem tudok mit enni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Illetve gyakorlatilag egész évben beteg vagyok, kb. két hetenteyde ez durva...
2019. jan. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Uuh jobbulást. Együtt érzek, én is most beteg vagyok be van gyulladva a torkom mint állat és alig tudok nyelni, így két napja csak akkor ha beveszem az antibiotikumot akkor elszendvedwk egy szedvicset és ennyi.


Lehet gyenge az imunrendszered ha ilyen sokat vagy beteg :/ sajnos nem vagyok orvos, de a sok gyümölcs zöldség vitaminok csak segithetnek fejleszteni az imunrendszered:/

2019. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moncsicsi9876 ***** válasza:
100%
Jó forró gyenge, húslevest próbálj enni,gyumolcsot, joghurtot.Forro mézes citromos teát igyál.Valoszinu azért vagy ennyire beteges,mert gyenge az immunrendszered.Sok gyumolcsot,és zöldséget kell enned ahhoz,hogy ellenállóbb legyen a szervezeted a betegségek ellen.
2019. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el magad, ne hisztizzél erősebb vagy mint egy caros influenza vírus, én ha beteg vagyok dolgozni járok mert muszáj meg le is carom a betegséget, ja és ne a neten gyogyulgassatok, ami oda van írva a fele sem igaz csak beparáztatjátok magatokat jobbulást pár nap és ahogy jött úgy megy.
2019. jan. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok
2019. jan. 24. 05:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok neked, nyúlbéla
2019. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát tudod ilyenek miatt betegszik meg más is, mert te "lecarod" a többieket.


Attól nem "nyúlbéla" senki, hogy nem jár be 40 fokos lázzal, gyökér.

2019. jan. 24. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
3as az hogy errol te mit gondolsz az a te dolgod! A te testeddel szervezeteddel azt csinalsz amit akarsz s ne adj fa@ tanacsokat masoknak mert mondjuk te vagy a superman s 45 fokos lazzal is bemesz dolgozni remek ki a f@$zt erdekel h te h teszed kockara az egeszsegedet ha vki beteg igenis kell par nap pihi a szervezetnek h regeneralodjon feltoltodjon mert igenis lehetnek szovodmenyek ha nem fekszi ki egy szaros munkahely nem er annyit h az egeszsegem kockara legyen teve az olyan is. Azt ott kell hagyni. Az ilyen maukat sztahanovnak beallitott droidok miatt kapja el egy egesz osztaly a leprat mellettem biztos nem jonnel igy melozni h a tobbiekre raragaszd.
2019. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!