Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet a legszomjam?

Mitől lehet a legszomjam?

Figyelt kérdés
Már kb 6éve hogy esetenkent ramjon a legsuomj barmilyen helyzetben. Mostanaban kicsit erosodott es kezdek aggodni hogy valami tudorak vagy ilyesmi. Mitol lehet?

2019. jan. 25. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelehtettem leirni hogy voltam korhazban de ott annyit mondtak ra hogy a bordakozibizmaim gorcsolnek, de nekem gyanus hogy mar kb 6 eve gorcsolnenek
2019. jan. 25. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:
A tüdőrákot ránézésre kiderítik. A szíveddel nincsen problémád?
2019. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azthiszem 2eve monta a suliorvos hogy a szivem bal oldalaval van valami de azota ekg-n meg ultrahangon is voltam de semmi. Hogy erted hogy a tudorakot ranezesre megallapitjak?
2019. jan. 25. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 6 éve tüdőrákod lenne, akkor már nem élnél. Sok mindentől lehet légszomj, allergiától kezdve a megfázásig, de a levegő sem éppen tiszta amit beszívunk.

Ha orvosnál voltál, akkor nem lehet nagy gond, persze körzeti orvostól is kérhetsz további vizsgálatokat.

2019. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Tovább kell vizsgáltatni, közben meg használj a bordáidra lazító kenőcsöket. Egyébként létezik gyógyszer ilyen görcsökre is, szóval nem értem, hogy miért nem írták fel.

Tüdőrák nem ad ennyire egyértelmű jeleket, illetve mielőtt ilyen tüneteid lennének, már észrevették volna.

2019. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!