Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem vagyok cukorbeteg...

Ha nem vagyok cukorbeteg akkor miert van ez? ⬇️

Figyelt kérdés
Nem vagyok cukorbeteg. Terheleses cukormeresem is volt allapotosan es az is tokeletes volt. Viszont nalam az ehseg az nem ugy jelentkezik, hogy ehes vagyok es erzem hogy birom meg egy darabig. Ha en ehes vagyok es azonnal nem eszek, akkor azt erzem hogy elajulok, izzadok mintha zuhany alol leptem volna ki, remegek stb. Mitol lehet ez? Esetleg a reflux miatt lehet ez a problema, hogy tul gyorsan marja szet a gyomorsav az etelt es az miatt van ez??? 25/N

2019. jan. 27. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a cukorbetegnek tud leesni a vércukorszintje.

Reggelente énrám is hirtelen tör az éhség.

2019. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pajzsmirigyem is csinálta ezt rendszeresen aztán kiderült, hogy alulmüködik...nézesd meg hátha azzal van a baj
2019. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leesik a vércukrod. Soha ne felejts el reggelizni.
2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlók a tüneteim. Nincs refluxom. Nem sikerült kiderítenem, hogy mitől van. Súlyom és a cukrom normális. De nem mindig jelentkezik, csak alkalmanként. Nekem az segít, ha iszom egy kis vízzel hígított 100%-os gyümölcslevest, utána lassan néhány kekszet.
2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de azt elfelejtettem irni, hogy ez nem reggel van. A hirtelen fellepo “rosszullet” inkabb napkozbe-delutan van.
2019. jan. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!