Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy olyan fura helyzetemlenne,...

Egy olyan fura helyzetemlenne, hogy volt e más is úgy, hogy mielőtt nagy wcre kell mennie rosszul van?

Figyelt kérdés

Nem túl régóta van ez a helyzet, de előtte lever a víz, szapora szívverés, hányinger, enyhe szédülés..minden bajom van. De amint sikerül eljutnom mosdóba jobban leszek, vagy teljesen megszűnik vagy minimálisra tompul.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen mi volt a kiváltó ok, és mi volt a megoldása a helyzetnek?



2019. jan. 28. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pszichés. A tünet alapján félelem (pánik). Lehet valaki félelmet, bűntudatot ébresztett benned a kakilással kapcsolatban. Ezért nem mered felvállalni, hogy kakilnod kell, ezt palástolod pánik rosszulléttel.
2019. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De otthon?
2019. jan. 28. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen simàn. Nekem hányásfóbiám van . És itthon is kijön..sőt.. nagyon rossz
2019. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap éjjel pl.erre ébredtem, viszont ha ilyen jellegű a gond, amit te is írsz megpróbálok erre figyelni hátha valahogy fejben rendezni tudom a dolgokat, bár nem érzem hogy ilyen jellegű lenne a gond.

Esetleg tipp, hogy hogyan tudnám ezt a helyzetet? Vagy éljek együtt vele szimplán?

2019. jan. 29. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha mész nagyvécére oszd meg mindenkivel. Kiabáld világgá. Meglátod nem fognak elítélni, ez emberi dolog. Még a királyok is járnak vécére. Ha érezni fogod a megértést és az elfogadást a körülötted lévőktől. Oldódni fog a rosszullét.

Általában attól félünk, amiről nincs élég információnk. Szembe kell nézni a félelmekkel. Ki kell próbálni azt a helyzetet, ami félelmet vált ki. Ha nem halsz bele a dologba, az önbizalmat ad, felbátorít és értelmetlenné válik a félelem.

Ha egyedül nem megy kérd meg a barátokat, ismerősöket, hogy segítsenek.

2019. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves vagy köszi!

De a rosszullét otthon, nyugalmi környezetben is jelen van, volt hogy éjjel arra ébredtem, akkor pedig tényleg komfortos közegben voltam.

2019. jan. 29. 08:36
 7/8 A kérdező kommentje:

A minap mennem kellett más okból házi orvoshoz, ahol ugyan ezt nem is említettem az orvosomnak, de vizsgálat alapján hasi ultrahangra küldött, úgyhogy talán kiderül mi az ok.

A segítséged, válaszodat pedig köszönöm!

2019. jan. 30. 01:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Durva. Azt hittem csak én produkáló ugyan ilyen tüneteket. :0
2019. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!