Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján lehet valami bajom, ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Szépen fokozatosan egyre több dolgot veszek eszre magamon.

-Nem tudok rendesen aludni, ha mégis sikerül, akkor is egész nap marha fáradt és kimerült vagyok, a szemem úgy néz ki, mintha egy hete nem aludtam volna

-Sápádt és száraz bőr (bár én ezt a hulye télre fogom)

-Baromi hamar elfelejtek mindent

-Menstruációs zavar (sokkal rövidebb ideig tartó és sokkal enyhébb vérzés, mint eddig)

-Fejfájás,derékfájás,végtagfájdalom

-Ingerlékenység

-Motivacio teljes hiánya kedvtelenség (gondolom ez a fáradtságtol)


Azt hiszem kb ennyi. Tudom, hogy nem a neten kell magunkat diagnosztizálni, jövő héten elmegyek orvoshoz, egyébként is régen voltam már, csak addig is kíváncsi vagyok, hogy vajon mit jelenthetnek ezek a tünetek, ha egyáltalán azok.



2019. jan. 31. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány. Ha minden nap ugyanabban az időpontban kelsz fel éjszaka, akkor keress rá arra, hogy "szervóra". De ne diagnosztizáld magad és nehogy beleéld magad abba, hogy beteg vagy. Majd az orvos mond valamit. Addig meg egyél vitamint, mert influenza szezon van.
2019. jan. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vas és (c)vitamin hiány. Napi egy Supradyn ajánlott.

Illetve mozgás. Ha csak fél órát sétálsz kint már az is jó.

2019. febr. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!