Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet csinálni, ha teljese...

Mit lehet csinálni, ha teljesen kikészült az idegrendszerem? Lassan 1 éve állando aggodásban élek.

Figyelt kérdés

Már testi tünetei is vannak:

-állando szédülés

-étvagytalanság

-rossz kozérzet

-állando aggodás minden aproság miatt..pl. ha kell menni üzletbe akkor is.

-hirtelen elmelegedés

-halálfélelem

-ájulás érzés

-gyomorfájdalom



2019. jan. 31. 16:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is valami ilyesmi lehet..epp most mentem el egyet futni de csak szedülök de ugy értve hogy a fejembe érzem a szédülést de még sem lödörgök..nemértem
2019. jan. 31. 18:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerem a helyzeted! Édesanyámnak ugyan ezek a panaszai. Állandóan aggódik fél szorong hogy valami fog történni. Pedig semmi sem ad rá neki okot. Sokszor sír is mert kilátástalannak érzi a helyzetét.

Ugyanúgy mint te; folyton fáj neki valahol,néha düh rohamok kapják el mert ő túl spilázza a dolgokat. Nem könnyű. Az idő előre haladtával érzelmileg teljesen labilis leszel. Előzd meg és kezeltesd magad! Ez a betegség,mint a többi mentális betegség is teljesen magába szív. Sok sikert és mielőbbi jobbulást kivánok neked,és ezekhez kitartást! :) utólsó válaszoló voltam :)

2019. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ugyan ezeket érzem énis.

Köszönöm és énis jobbulást és kitartást kivánok édesanyádnak.

2019. jan. 31. 19:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz! Mire vársz?
2019. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!