Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az idegrendsz...

Mit csináljak ha az idegrendszerem legyengült, olyan szinten, hogy remeg a nyelvem?

Figyelt kérdés
Sose leszek már rendben? Legszívesebben kinyirnám magam a pics#ba. 17f
2015. okt. 21. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tünete ? Egyéb ? Alvás rendben ? Szorongás, idegesség ? Van ismert kiváltó oka ?
2015. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szorongás, Stressz, Depresszió
2015. okt. 21. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Így általánosságban csak azt lehet írni, ami legjobban működik ilyenkor. Legjobb lenne egyből pszichiáterhez fordulni, a felesleges körök, béna háziorvos, stb.megspórolása miatt. Valószínűleg gyógyszert ír, szorongásoldót,antidepresszánst és ha pszichoterápiás képzettségű valamilyen relaációs,meditációs technikát megtanít. Az autogén tréning szerintem jó, 3 hónapmúlva lassan a gyógyszerek elhagyhatók mellette, de attól se kell félni hogy az ember mondjuk állandódózisban szed valami enyhébb szorongásoldót, ha nagyon kivan. Amikiváltja az egészet,élethelyzet, ha lehet,a megoldásán szintén lehet dolgozni, már ha kiderül, hogy mitől van az egész.
2015. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok nagyon a gyógyszerek mellett, amiket olvastam róla.. személyes tapasztalatok, hogy több kárt okoz mint hasznot (pl. Az antidepresszáns agysorvadást). Igazából az orvosok se azt akarják, hhogy meggyógyulj, hanem hogy minél szarabul légy, hogy ez által minél több profitja legyen a gyógyszeriparnak. Nem tudom mit tévő legyek.
2015. okt. 21. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak lelkiismerretes orvosok, akik elmondják, hogy egy adott gyógyszertől mit lehet várni, mellékhatás, hatás ügyben. 4-5 ingerületátvivő vagy hormonszerű anyagot tudnak szabályozni ezek, közben meg lehet több száz, de azt a hatást ki lehet használni, amit tudnak, a megfelelő módon szedve. Ha nem akarsz orvoshoz fordulni, javaslom az autogén tréning elsajátítását és rendszeres gyakorlását, legalább napi 3x, ennek felső foka már meditáció, és esetleg vmi gyógynövényes nyugtatót, citromfű, macskagyökér kiegészítésnek kezdetben. Ez mélyebben segíthet a gyószereknél, már az autogén tréning és tartósabban. Ha esetleg van valami konkrét ok, ami miatt az idegrendszered lemerül, persze jó lenne azon is változtatni /túlhajszoltság, társas kapcsolati problémák/ de ebben is segíthet az önnevelés, tréning, hogy ezeket megoldjad. Kávé, energiaital, egyéb pszichoaktív szer fogyasztását persze javallott mellőzni, amik pörgetik az idegrendszert.
2015. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!