Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom, vagy csak...

Lehet valami bajom, vagy csak gyenge az idegrendszerem?

Figyelt kérdés

néztem neten videókat láncfürészel lefejezés késsel lefejezés,leszámolásról készült képeket amikor 40 darabra vágtak 2 embert lenyúzták a fejüket szét vágták őket farkukat a kezükbe adták,a lenyűzott börüket pedig felhuzták az utcán a kiálló vasra,ilyen képeket néztem meg balesett tól készült képeket meg videókat.


és volt olyan mikor elaludtam volna mintha fejbe lőttek volna hátulról és aszt hitem igaz hátra is nyúltam hogy vérzik-e a fejem,volt amikor stuker hangját hallotam dörrennni este tudtam hogy halucinálok.volt mikor a fogam recsenését halucináltam,meg volt hogy orditást hallotam hogy valakit olnek,ez mitől lehet gyenge az idegrend szerem ezek hez a tartalmakhoz?



2014. febr. 9. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A képzeleted abból dolgozik amit beleraksz... Ha ilyen tápanyaggal tömöd, akkor ebből. Próbáld mással etetni inkább :)
2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs. Ezek mindennapos dolgok az utcán is megtörténnek, bárkivel.
2014. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok
2014. febr. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!