Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagtükrözés, volt valakinek?

Sonemeery kérdése:

Hólyagtükrözés, volt valakinek?

Figyelt kérdés
Hólyag tükrözés mennyire fájdalmas? Ezen kívül egy "Marsal próba" vizsgálatot is kért az orvosom. Ezt mi lehet? Tudtok valamit ezzel kapcsolatban?

#urológia #tükrözés #hólyag tükrözés #vizelet problémák
2019. jan. 31. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A hólyagtükör nem olyan vészes. Nem mondom, hogy élvezni fogod, de igazából úgy fájni nem fáj
2019. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem volt 2x igazából az elsőt nehezebben viseltem, a másodikat már egész ügyesen türtem, mert tudtam már mire számíthatok nekem úgy távolították el az urológián veseműtét után a DJ katétert nem kaptam érzéstelenítőt. Mély levegővételel csukott szemmel minnél jobban próbáltam ellazulni és nem befeszülni. A másodiknâl a dokim is megdicsért,hogy hősiesen tűrtem.
2019. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez le maradt.Ha valamire még kiváncsi vagy illetve szeretnéd tudni részletesseben írj privátban és szívesen válaszolok.:) 22L
2019. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem két napja volt. Maga a tükrözés talán még 5 percig sem tartott. Nem volt olyan vészes ki lehet bírni. Feltöltik a hólyagot valami kontraszt anyaggal és aztán tükröznek. Utána nehezen tudtam pisilni és két napig csíp a pisilés. Nekem a hüvelyem is fájt utána. Ne féljetek, ki lehet bírni!!
2021. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!