Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy aranyerem van?!...

Lehet hogy aranyerem van?! 17evesen lehet aranyerem?

Figyelt kérdés
A minap a vegbelnyilasom korul eszrevettem egy szurke holyagot. Egyelore nem faj meg semmi. De mar valoszinuleg regebb ota ott van, regebben is erezem de nem foglalkoztam vele, mar hajt a kivancsisag, ez mi lehet?

2019. febr. 3. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha puha, és vissza tudod nyomni a lyukon, akkor aranyér. Nekem is kb. akkor kezdődött.
2019. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is középiskolás koromban kezdődött. Simán lehet aranyér.
2019. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel egyre kevesebbet mozognak a fiatalok is, és egyre többet ülnek, simán lehet aranyered. A Reparon kenőcs megoldja.
2019. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tenyleg aranyerem van:( a reparon eltunteti vagy csak a fajdalmon segit?
2019. febr. 5. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A fájdalmat enyhíti inkább. Magától vissza fog húzodni. Csak ügyelj rá, hogy ne legyen se székrekedésed, se hasmenésed, mert mindkettő előhozhatja az aranyeret. Sajnos az évek múlásával előbb vagy utóbb eljut egy olyan szintre, amikor már nem tud teljesen visszahúzódni és megtörténhet, hogy kizáródik. Abban az esetben már orvosi beavatkozásra lesz szükség. Most még egy darabig csak időnként fogod tapasztalni. A hasprés fokozza, szóval kerülni kell a túlzott erőlködést, ha lehet. Sokat mondják, hogy a rengeteg ülés tehet róla, de például nekem gimiben az állati nehéz oldaltáskám cipelése és a brutálisan túlhajtott tesiórák hozták elő, ugye az erőlködés folytán.
2019. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!