Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Küzd még valaki a Lupus nevű...

Küzd még valaki a Lupus nevű betegséggel? Mit lehet tenni a roham időszakában?

Figyelt kérdés
A feleségemről egy pár hónapja derült ki, hogy lupus betegségben szenved, ami a szívét támadja. Immunszupresszív gyógyszereket szed és fájdalomcsillapítókat, de az állapota egyre rosszabb, sűrűn szorul korházi ellátásra, de amit én észrevettem az, hogy a hazai korházakban nem igazán értenek ehhez a betegséghez (Lsd: mikor kiderült ez a dolog az orvos azt mondta nekünk, hogy nem kell vele foglalkozni. "MI VAN?!") Gondolkodunk, hogy külföldre megyünk terápiára, vagy bármiféle beavatkozásra, ami segíthet. Tudom, hogy gyógyíthatatlan, de az életminőségén mindenképp javíthatnánk. Valakinek személyes tapasztalatai a betegséget illetően?
2019. febr. 4. 12:28
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nem tudom a választ ugyan, de úgy tudom, hogy külföldön sem igazán tudnak ezzel mit kezdeni. Egy próbát megér, ha van rá kapacitásotok, meg energiátok.
2019. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!