Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nagyon elesettnek érzem magam,5 métert sem bírok gyalogolni. A szám percenként kiszárad, és erős keserű ízt érzek. Mitől lehet?

Tegnap voltam dokinál, de akkor még nem volt a számban ez az érzés. megvizsgált, azt mondta, biztos elkaptam a vírust, és nem írt semmit, csak feküdjek.

febr. 5. 15:39  Privát üzenet  

A válasz
Nagyon sok folyadék. Ha beteg vagy, extrém folyadékbevitel tea vagy víz formájában!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 5. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkaptam ezt a hasmenèses vírust ès erős gyomorsav tàrsul hozzá szinte egèsz nap, ami este a legrosszabb. Ma biztos nem tudok dokihoz menni, mèg ki a hàzból sem. Mit tanàcsoltok?
Szerintetek segít a gyógyulásban (pl. influenza), ha az ember teljes erejével arra gondol, hogy milyen jó lesz újra egészségesnek lenni, stb? Ilyen esetben az erős hit segíthet?
Hogy lehet úgy meginni a Happy Day Grapefruitot, hogy ne legyen olyan erős az a keserű utóíze?
Szerintetek a keserü k56 olomgolyós revolveres pisztoly menyire alkalmas CSAK célövésre? úgyértem menyire pontos és erös?
Ha nem szeretem az erős, keserű kávét, mit ajánlotok inni Starbucksban?
Mitől lehet erős, keserű, gyógyszerzsagú lábszagom? Eddig nem volt.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!