Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet úgy meginni a...

Bokorugró kérdése:

Hogy lehet úgy meginni a Happy Day Grapefruitot, hogy ne legyen olyan erős az a keserű utóíze?

Figyelt kérdés
Ízesítésre gondolok, hogy mivel keverjem...

2014. nov. 8. 22:29
 1/6 anonim válasza:
cukor
2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Nem kötelező ám hatóságilag mindennap azt inni.

Én például sosem iszom olyat, és még mindig szabadlábon vagyok.

2014. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szereted, miért iszod? Annyi mindent ihatsz... Még akár vizet is.
2014. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látom csak szellemileg alulmaradottak tudtak válaszolni... A kérdés melyik része nem érthető? Azt hittem a cukros válasz után nincs rosszabb, de van. Nem arról van szó, hogy nem szeretem, mert magát a grapefruitot szeretem, de ha a héját is belekeverik az italba, akkor hogy tudnám annak az ízét elfedni?
2014. nov. 9. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Kivételesen magas az intelligenciám és amúgyis elég értelmes vagyok szerintem, pont ezért nem értem, hogy ha valami rossz számodra, miért iszod. Én is szeretem a grapefruitot, ezért veszek néha grapefruitot. De ha mondjuk van egy grapefruit-aszpartám kutyulék, akkor azt nem innám, mert rossz ízű. Normál ember szerintem így működik. Egyszerűbb venned egy jobb ízű üdítőt, mint pakolni bele dolgokat. A keserű hártyákon úgyse segít a cukor, már szirupos és még mindig átüt. Legalábbis, aki érzékeny a keserű ízre, mint én.
2014. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sowilo ***** válasza:
100%

"Kivételesen magas az intelligenciám"


"pont ezért nem értem"


Ez csak nekem paradoxon? :DD

2014. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!