Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet sziv eredtü?

Lehet sziv eredtü?

Figyelt kérdés

Elöször is gerincferdülést állapitot meg a hazirovosom másfél éve.

Ma ülltem a szobámba az agyámba a fálnak görnyedve a nyakam kicsit előre göntve vagyis az egész fejem, és egyszer csak szurást éreztem a szegycsontomon meg ijedtem egyböl fel is keltem elmelegedttem hirtelen aztan meg pár másodpercig tartott aztán enyhült..mostmár nemfáj csak nagyon picit ..akkor érzem még ha leülök vagy lefekszem

Ha maszirozgatom el el mulik közbe vissza tér de a fájdalom nem erösődik hanem ugyanannyira fáj.

Olyan érzés volt mintha hátba szurtak volna..nem éreztem mostanábba ilyent.

Lehet a rossz testartástol volt? Eléggé félek most..

23/F



2019. febr. 5. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Nemvolt magas pulzus sem csak maga az égő vagy szuro fájdalom nemis tudom pontosan..most is le feküdtem egyenesen a hátamra és érzem hogy ég/szur nemnanyira erősen..
2019. febr. 5. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az biztos hogy mozgásszervi eredetű . Becsípődött egy ideged. Ha nem múlik el keress fel egy neurológust. Bár ami neked segítene az a gyógytorna valószínűleg az orvos is ezt javasolja majd
2019. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy szív eredetű lenne, nyugi :)


Inkább idegi eredetű a rossz tartástól vagy akár még gyomor eredetű is lehet.

2019. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is valami más van hátérben..szoktam járni futni is akkor sem fájt egyáltalan és jol birtam a futást
2019. febr. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!