Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet ilyen az orvostudomán...

Létezhet ilyen az orvostudományban?

Figyelt kérdés

Irtózatos fejfajasaim vannak, inkabb nyomast erzek mintsem hasitast. A nyakamtol a fulem mellett mar szinte fojtogat annyira faj vagyis akkora nyomast erzek. Sajnos kb minden ejszaka bejon a fust az ablakon, mert valaki eget valamit es en tulszagolom, mert csak akkor megyek aludni, ha mar nem erezni annyira. es folyamatosan szagolatok, sokszor es melyeket es a legutobb azaz ma ejjel, azt hittem, konkretan szetrobban a fejem, mintha tulfeszult volna a tudommel egyutt. Olyan erzesem volt ha meg egyet lelegzek osszeesek, mert nem kepes befogadni a tudom tobb levegot.

Rosszul lettem, lassan beszeltem, nehezen szedtem a levegot, tultelutetseget ereztem, nyilvan bepanikoltam ugyhogy elndultam az ismerosomhiz, meg remeltem hatha jobban leszek utkozben, vagy ha megsem akkor az ugyelet fele veszem az iranyt. De valahogy lenyugodtam. Csak iszonyatosan el vannak nehezedve az izmaim, es felelmetes az egesz. Ez szervi lehet vagy psziches?

Koszi elore is.

Amugy megyek MRI-re kovetkezo heten.


2019. febr. 8. 02:10
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elolvastam amit írtál, de nem értem mit akarsz kérdezni. Egyrészt semmi olyat nem írtál, ami utalna valamilyen betegségre, másrészt az MRI-t ha kértek, akkor azon konkrét kérdés szerepel, illetve, hogy milyen régiót kértek, mire van gyanú.
2019. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy letezik olyan hogy a tul sok szagolastol ugy erezzem h majd szetrobban a fejem meg a tudom, tultelitodjek, emelyegjek, es ugy erezzem ha meg egyet lelegzek akkor a tulnyomastol szetfeszuljenek a szerveim?
2019. febr. 8. 22:37
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen létezik. Szaglással, illetve aromákkal lehet stimulálni bizonyos receptorokat ag agyban, ami különböző válaszreakciókat válthat ki.

Példának lehetne mondjuk említeni azt, amikor nagyon büdőset érzel és hányingered lesz tőle, na ez is ilyen.

MRI-n mi a kérdés?

2019. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!