Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi legyen?

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy holnap el menjek e orvoshoz, vagy menjek suliba? Beteg lettem két napja és ugye az még csak hétvége volt. Ma nem mentem és úgyterveztem, hogy ez egy szülői lesz és holnap már megyek de nem tudom. A tanárok se szeretik ha valaki egy percenként köhög az órán és nekem is megterhelő lenne, csak az a baj, hogy az orvosom egy olyan flegma ember, lenézi a fiatalokat, merthogy mi csak lazsálni tudunk.

Mi legyen?



2019. febr. 11. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvost kellene váltani , de így nem igazán kellene menned , ha nem érzed jól magad .

Sajnos hasonló orvosom volt , váltottunk is elég hamar .

13 volt cukrobetegség alap tünetei meg voltak és el mentünk a háziorvoshoz , hogy ez mitől élhet akkor annyit mondott , hogy fiatal vagyok és nem akarok suliba menni . Van a családunk simeretségi körében aki allergológus és egyből mondta szüleimnek , hogy keressünk más orvost amint lehet . Igaz nem sokáig kellett keresni mert suliban le esett a vércukrom mint utólag ki derült és össze estem . Mentő vitt be és akkor derült ki , hogy 1-és típusú cukorbeteg vagyok .

Csomó orvos úgy van vele , hogy fiatal nem lehet semmi baja csak kifogás , mert nem akar suliba menni ...

2019. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. haver, ez kérdés hogy maradj-e otthon? Maradj pihend ki azt heló. nehogy már betegen tanulgassál..
2019. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyes, igen váltani szeretnénk de megkérdeztem egyik osztálytársamat aki ott lakik ahová menni szeretnénk és aztmondta, hogy nagyon rosszak. :/

2019. febr. 12. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!