Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
Valoszinüleg glutén érzékeny vagyok de nem tudom pontosan.A tüneteim nagyábol megegyeznek a vele csak nem tudom hogy mit mondjak neki és hogy ö mit fog csinálni csak elküld egy vér vételre vagy más is kell? Ti hogyan deritetétek ki hogy azok vagytok sok idö mire elvégeznek minden vizsgálatot?

2019. febr. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, mondd el neki a tüneteidet és hogy felmerült benned, hogy ezeket gluténérzékenység okozhatja. Lehet egyetért veled, akkor kivizsgálnak. Ez vérvételt jelent, és ha az pozitív antitestekre, akkor javasolt a tükrözéses vizsgálat vékonybél mintavétel céljából a diagnózis megerősítésre. Ha az orvos úgy gondolja, hogy ez valószínű nem az lesz, de te mégis biztosra mennél, akkor patikában kapható Biocard lisztérzékenységi gyorsteszt, kb. 5000 ft.
2019. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszi.
2019. febr. 12. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!