Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem bírom, hogy mindig lázas...

Nem bírom, hogy mindig lázas vagyok anyám miatt és úgy mászkáljak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Non stop beteg, én meg tényleg alig jártam mostanában valahová...
2019. febr. 12. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki acc-t
2019. febr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ertem. Anyukad lazas beteg allandoan es te mindig elkapod tole?

Miota van ez igy? Mit mondott az orvos? Azert ez nagyon sulyos tunet, en nem duhongenek rajta, hanem korulneznek, hol, mennyibe kerul a temetes...!!! Nem vicc. Pl. az egyik rosszindulatu betegseg folyamatos hoemelkedessel-lazzal kezdodik, es max 2 ev a tulelesi ido. Igaz, ez nem fertozo, tehat elkapni sem tudod tole.

De en nem duhongenek a helyedben, hanem aggodnek anyamert, ha nonstop beteg.

2019. febr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeptember. Pici gyereke között dolgozik,most is a fele hiányzik...


Nem csak én, más is elkapja tőle a családban.


Bocs, de én magamért aggódom, hogy miatta szívok, mert kezet mosni se képes, meg szellóztetni se, mert bacik nem léteznek, "csak fel kellett volna öltözni".

2019. febr. 12. 05:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint te??? Akkor fogod magad, szelloztetsz, takaritasz jobban ( kikincseket pl attorlod bakteriumolovel), vagy elkoltozol, mivel o valtoztatni nem fog.
2019. febr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Türelem. Ha majd meghal anyukád akkor nem kell aggódni, hogy megfertőz.
2019. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért sírsz ennyit itt, milyen választ vársz, amit még nem írtak le?
2019. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehetetlen vagyok, nem normális ez a nő...


Arra nem képes, hogy kezet mosson, írtam orvosoknak, de "van ilyen, általánosban mindenki beteg", kösz...


Nem tudom mit tennétek, ha non stop beteg a család emiatt a hülye iskolamánisás idióta miatt. Szeptember lázasak vagyunk, ma összestem majdnemna láztól, ő is, de előre haladottabb állaoptban van, ugxanúgx jár dolgozni, fertőz ott is mindenkit...


Már feladtam, nyelem a lázcsillapítót és egyéb gyógyszereket, nem tudok mit...


Majd próbáljátok ki mit kell átélni egy tanárgyereknek... Felnőttként is... Nem elég a kitűnő, ötösnél rosszabb jegy nincs... Versenyen mi az, ha második vagy... Egyszer se maradhattam itthon betegen, mert ment az, hogy "ott akarpd hagyni az iskolát ki lehet bírni", utána hogyan mertél rossz jegyet írni betegen...


Ja pluszban megszabja a gimtől kezdve az összes iskoláidat, ő ennek él és te is csak arra vagy hivatott hogy non-stop könyvet bújj és ötösön kivül nincs elfogadható jegy, vagy belebetegszik.


Akkor: 16 évesen folyamtosan odajárkált a hülye a háziotvoshoz, hogy afjon neki nyugtatót, vagy antigyepit, mert nem alszon eleget és attól fogok kitűnő lenni újra. Mikor nem jött össze, akkor feliratta magának és belekeverte az italomba...



Akármit mondtok nem normális... Bárcsak ne jönne haza a szeretet iskolájából és ne lennék folyton beteg.


Mindig apácának kellett öltöznöm, mert "mit szólnak az iskolában a tanárok", meg minden döntésemet aszwrint kellett meghozni vagy rám kémyszeríteni, hogy ő "mit mondok a tanároknak".


Minden szavam igaz, bármeddig elmegy...

2019. febr. 13. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Megesküdtem volna, hogy fiú vagy.

De ha lepontozol akkor sem mi tehetünk arról, hogy milyen anyád van... Költözz el.

2019. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!