Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Nagyon nem vagyok...

Virike2018 kérdése:

Mit tegyek? Nagyon nem vagyok jól, elmenjek a misére? És hogy kúráljam magam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
általános iskolás gyerek vagyok , fáj a fejem, a hasam és a torkom.Ma lesz egy mise.A szüleim azt mondták , hogy ne menjek el.a tanárom pedig azt szeretné , hogy menjek.Szerintetek hogy döntsek?elmenjek vagy ne?És szerintetek hogyan tudok meggyógyulni?

2019. febr. 13. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul vagy, akkor ne menj. Én katolikus vagyok, minden vasárnap járok misére, de betegen otthon maradok.

Ha valami nagyon különleges okból tartott miséről lenne szó, akkor esetleg meggondolnám, ha nem lennék ANNYIRA rosszul.


26F

2019. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma ne menj, magadnak is artasz vele, ill a tobbieket is lefertozod. Maradj otthon pihenni!
2019. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkaptad az influenzát.Ne menj ,mert a többieket is elfertőzöd,legalább rájuk legyél tekintettel.
2019. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a jó tanácsokat!
2019. febr. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!