Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatja gerincferdülés?

Okozhatja gerincferdülés?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem van és vissza térő mellkasi fájdalmam van..a hátam nemfáj soha.

A mellkasba inkább ilyen szuró érzést érzek ami pár másodpercig tart utánna peddig ilyen fura diszkonfort érzés van a mellkasomon.Váltokozo hogy hol érzem van amikor a oldalt majdnem a honam alatt van amikor fix a mellkasomon van amikor középen..legtöbbször ball felöl.

Nincs izzadás,légszomj se semmi csak kicsit megijedek...

Terheléskor pl.amikor cipelek valamit vásárláskor vagy amikor futni megyek nemfáj.. jo akkor is volt hogy közbe be szurt de ritka..csak igy amikor nemcsinálok semmit akkor szokott amikor állok,ülök és fekszem..amikor fekszem akkor a kezem is szokott (ball) zsibbadni,elállni..alvás közben nemfáj ha arra a felemre fordulok akkor se..jol alszom..eddig nem fájt vagy 2 hétig bármit csináltam most meg megint fáj..nem erössen inkább zavaro..

Valakinek volt még ilyen??



2019. febr. 15. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de gerincferdüléssel ne spórolj a nyugdíjra
2019. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. febr. 15. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom 15-20 éves vagy.

30évesen már menni se tudsz egy gerincsérvvel.

2019. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
24
2019. febr. 15. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
okozhatja, ismerős.
2019. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!